دانلود آهنگ چه کنم از فتانه آرتا نشست و آریا ماشینو به حرکت درآورد، انگشتاي مهگلو بوسیدم: الهی من فدات بشم، منم دلم برات پر میکشید. سرعتمون هرلحظه زیادتر میشد، گره ي بین ابروهاش دیگه تبدیل به گره کور شده بود، صورتش هرلحظه سرختر میشد. با تشر آرتا سرعتشو کمتر کرد: آریا مگه سرمیبري؟ یکم آرومتر؛ دوتا بچه تو ماشین نشسته. ماشینو که خاموش کرد،کیفمو برداشتم،کوله ي آریا رو به دست گرفتم و پشت سر آرتا وارد خونه شدم. بی خیال آریایی که بلافاصله بعد از رسیدنمون پاکت سیگارشو به دست گرفت و نخی از اون وامونده رو روشن کرده بود. بی خیال آریایی که امروز منو جلوي نازنین و بقیه شرمنده کرد، بی خیال آریایی که مثل بی غیرتها ایستاده بود تا باربد با دل سیر منو نگاه کنه. این بی خیال ها رو میگفتم اما دلم تاب برمیداشت،اما قلبم چروکیده میشد. چادرمو از سرم کشیدم که در اتاقم با شتاب باز شد، آریا پا به داخل گذاشت:هیچ معلومه امروز چه مرگته؟ بهش توپیدم: من چه مرگمه؟ آریا تو اون فیلمو بدون اجازه دیدي، تازه به چند نفر دیگه هم نشون دادي درحالی که میدونستی دوستام با چه سر و وضعین، تازه طلبکارم هستی؟ این جاي عذرخواهیته؟ دندون روي هم سایید،پوزخندي که زد مثل تیري قلبمو اشاره گرفت: چرا اینقدر بزرگش میکنی هان؟ یه ماجراي ساده بود تموم شد رفت. دوستت عین خیالش نبود، اون موقع تو کوتاه نمیاي. شالمو برداشتم، کلیپس از موهام جدا کردم تا کمی هوا به موهام بخوره و مغز داغ کردم خنک بشه: چرا باید کوتاه بیام؟ نازنین به روي خودش نیاورده، نشونه ي بخشندگیشه. شاید براي اون مهم نباشه اما براي من مهمه. بازومو تو دستش گرفت، صداش کمی بلندتر شد: چی برات مهمه؟ اینکه به خاطر یه ماجراي کوچیک گندبزنی به روز هر دومون؟ به خاطر یه فیلم مسخره؟ یادم اومد نمازمو نخوندم، بازومو از میون انگشتاش با ضرب بیرون کشیدم:شاید به نظر تو یه فیلم مسخره باشه، شاید به نظرت گند زدن به گردش دوستانت باشه، اما به نظر من از تموم اون برنامه هاي گردشتون مهمتره، اونقدر مهم که بخاطرش پیش همه شرمنده بشم. چشم ریز کرد: یه فیلم ارزش این همه فلسفه بافتن نداره.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهروز آهنگ فارسي فن فیکیشن کی پاپی از کاپل های متفاوت تنهایی های یک دلشکسته بی قرار کارکده کانون آگهی و تبلیغات اوج هنربرتر گیتی رایانه •••๑๑๑ سین مثل ... سه نقطه ๑๑๑••• َall