دانلود آهنگ بار سفر از فتانه دست مریمو میون انگشتام گرفتم، سرد سرد بود. حتی برنگشت نگاهم کنه، سربه زیر انداخته بود و بند کیف میشکیشو بین انگشتاش میفشرد. شهروز چشم به امیر دوخت: میشه بگید ماجراي فیلم چیه؟ نازنین قبل از امیر پاسخ داد: چندتا فیلم بود که مریم جون قبل از ازدواجش با آریاخان از ما گرفته. از قضا این آریاخان شما، یه شیطنتی کرده و اون فیلما رو دیدن. چشماشو ریز کرد و به امیر نگاه کرد: و به بقیه ي دوستاشونم نشون دادن. بهروز کنار بینیشو خاروند: اوضاع فیلما خیلی خیط بوده؟ نگاه ها به سمت مریم برگشت، معلوم نبود چه افکاري توي سرشون میگشت، معلوم نبود به چه فیلمهایی فکر میکردن. لعنت به من که باز مریمو مرکز توجه قرار دادم، لعنت به من که مریم رو سر زبون ها انداختم، لعنت به من که فیلما رو نشون بقیه دادم. نگاه هاي منظوردار سوزان و سیمین بدتر بود یا پوزخندي که سحرناز زد؟ امیر به دفاع گفت: نه بابا، فقط یه مستند بود از دخترایی که شب هلو میخوابن و صبح لولو بیدار میشن. موج خنده بلند شد، اما مریم همچنان ساکت نشسته بود. نازنین مجلسو دست گرفت: شب قبل از ازدواج مریمو آریا خان، ما خونه ي مریم موندم تا کمکش کنیم وسایلشو جمع کنه. صبح مریم یه فیلم از ما گرفت که خیلی زشت و ترسناك شده بودیم. فریبا پرسید: آریاجان، شما تعریف نکرین چطور با مریم جون آشنا شدین. خوب بود یا بد که صحبت از فیلم به نحوه ي آشناییمون تبدیل شد؟ اگه بهتر بود چرا مریم هنوز توي لاك خودش مونده بود؟ چرا هنوز نفسهاي سنگین میکشید؟ گاهی نازنین تعریف میکرد و گاهی امیر، بچه ها با خنده همراهی میکردن، باید ازشون متشکر میشدم که بعضی قسمتها رو مثلا مکالمات منو مریمو یادآور نمیشدن. اما نتونستم فراموش کنم نگاه هاي مشتاق باربد به روي مریمو وقتی که تعریف شیطنتهاي مریم به میون کشیده میشد. چرا نازنین اینقدر حرف میزد؟ چرا فقط از مریم تعریف میکرد؟ چرا شنیدن شیطنتهاش منو بیشتر به مریم متمایل میکرد؟ فقط اي کاش در خلوت این حرفا رو میشنیدم نه بین این همه مرد غریبه که یکیشون بدجور توي نخ مریم بود. آرتا مبحثو عوض کرد: ناهارو چیکار میکنید؟ همین جا بمونیم یا بریم بالاتر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلینیک ارتوپدی فنی فرا مرز نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران ویرایش pes خیالِ تنیده راهی آسان و سالم برای کسب پول حلال حقیقت sepasgroup-parking ساک لوازم کودک و مشخصات ساک لوازم بزرگ کالرلند رویش نو