دانلود آهنگ شبخون از داریوش انگار اصلا متوجهم نشده. با صداي بلندتر دوباره تکرار کردم: آریا نمیخواي گل بگیریم؟ نمیشه که دست خالی بریم. آریا همون بار اول صداشو شنیدم. اما فکرم به جاهاي مختلف پرواز میکرد.، از دختري که کنارم نشسته به افراد دیگه اي که توي زندگیم بودن. تا حالا کسی اینطور باهام همراهی نکرده بود. همه به فکر مهمونی و خوشگذرونی بودن. چندین بار با زیبا و پري و بقیه به مهمونی رفته بودم. اما هیچ کدوم بهم نگفتن گل بخرم، هیچ کدوم نخواستن بخاطر بالا رفتن کلاس خودشون هم که شده، یه گل یا شیرینی بخرم. مریم متفاوت بود، به همه چیز فکر میکرد،راحت خواستشو میگفت. اونقدر توي جواب دادن مکث کردم که براي متوجه کردنم دستشو روي دستم گذاشت: آریا حالت خوبه؟ صداش نگران شده بود. نگرانی براي من؟ منی که تا چند دقیقه ي پیش داشتم مسخرش میکردم؟ از کنار یه گل فروشی رد شدیم. نگاه خیره ي مریمو به روي گل فروشی دیدم. جلوتر ماشینو نگه داشتمو دنده عقب گرفتم. لباش خندید: مرسی آریا. به این سادگی میشد شادش کرد، به این راحتی لبخندشو به نمایش میگذاشت. از ماشین پیاده شدم. مریم سرشو پنجره بیرون آورد و بلند گفت: زود بیا. خیلی دیر کردیم. یه دسته گل آماده خریدمو بیرون اومدم.گلو گذاشتم روي صندلی عقب. مریم به سمت گل برگشت ونگاهی پراز خنده بهش انداخت: واي چیقد ناناهه. میسی. هوارتا دوست دالم. مریم تعجب آریا رو که دیدم فهمیدم چه گندي زدم. حتما با خودش گفته، چقدر دیوونه است. چطور متوجه نبودم چطور حرف میزنم؟ خاك توسرت این مدل حرف زدنو از کجات آوردي؟ زیر چشمی به آریا نگاه کردم. با ابروي بالا پریده نگاهم میکرد. اومدم درستش کنم گند زدم بهش: یعنی خداي من چقدر زیباست. متشکرم از لطفتون. بسیار به شما علاقمندم. لبمو گاز گرفتم. علاقمندمو از کجا آوردم. از ذوق مهمونی به سرت زده، آروم سرمو به سمت آریا برگردوندم. صورتش قرمز شده بود. عصبانی شده؟ تا نگاهمو دید منفجر شد. بلند بلند میخندید، من به صداش گوش میدادم. صورتش از شدت خنده قرمز شده بود. و پیش خودم اعتراف کردم با خنده خوشگلتره اما بخوره تو سرش با اون اخلاق گندش. سري ت داد و ماشینو روشن کرد. هنوز رگه هایی از خنده توي صورتش دیده میشد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخبار و اطلاعات فن آوری های حوزه انرژی , کنترل و اتوماسیون صنعتی دلــگـــیــریــام remapdoctor123 امیدوار Deanna سجاده فرش مسجدی , فرش سجاده ای Jessica خاطره دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. موزیک جدید ، دانلود آهنگ جدید ، سایت موزیک ، ریمیکس جدید